Tierra Verde

Ďalšou novinkou pre fanúšikov EKO života, sú produkty od firmy untitled

špeciálne pre chovateľov pod značkou catzdogz

Vám predstavujeme:

Ekologický prací prostriedok s dezinfekčným a deodorizačným účinkom – MÍNA , na pranie textilu, ako sú peliešky, deky, obojky, vôdzky a psie oblečky. Prací prostriedok Mína, vďaka svojmu zloženiu nedráždi zvieraciu pokožku. Dobre sa z textilu odplavuje, takže v ňom nezostávajú zbytky, ktoré by spôsobili podráždenie, alergiu, alebo pre zvieratá nepríjemnú vôňu. Pri praní silne znečisteného alebo zapáchajúceho textilu, je vhodné textil najprv namočiť. Teplotu vody voľte podľa textilu – čím teplejšia voda, tým účinnejšie rozpustenie nečistôt a pachov.

MAX – čistiaci a deodorizačný prostriedok s ekologickým zložením, s veľmi širokými možnosťami uplatnenia v chovoch drobných domácich zvierat ako sú psi, mačky, fretky, myši ,morčatá a ďalšie. Čistič MAX sa skladá iba z jedlej sódy, takže je úplne zdravotne nezávadný.

Použitie: likvidácia drobných „nehôd“(moč , zvratky, riedka stolica…)- odstránenie pachov z psích a mačacích pelieškov a toaliet – čistenie mopov a upratovacích handier – odstraňovanie pachov z čalúnenia a kobercov v domácnosti so zvieratami…

TULIS – prášok proti parazitom na minerálnej báze – prírodná a veľmi účinná forma mechanického hubenia parazitov (blchy, vši, švoly, roztoče) u zvierat(psi, mačky, kone, vtáci, drobné hlodavce) v ich, aj v ľudských obydliach. Prášok pochádza z treťohorných usadenín jednobunkových organizmov a v jeho zložení prevláda kremík, ktorého mikroskopické kryštáliky sú veľmi ostré. Prášok funguje tak, že kryštáliky narušia pokožku hmyzu a ten vysychá a hynie. Hubí najmenej 75 percent všetkého lezúceho hmyzu do 48-72 hodín od aplikácie.

Prášok je plne nezávadný bez akýchkoľvek toxických zložiek, jeho pôsobenie proti hmyzu je čisto mechanické. Je bezpečný pre zvieratá (vrátane  mláďat a kojacich samíc) aj pre ľudí.

                                                                       tulis2

 

VŠETKY PRODUKTY MÁME VYSKÚŠANÉ A POUŽÍVAME ICH V NAŠEJ AMBULANCII:-)

Váš VET-SVET